Znáte to, zaplatíte nemalé peníze za kurz a doufáte, že se reálně naučíte nové postupy a metody a zdokonalíte tak svou práci, ale ono nic. Místo praxe jste jen bombardována suchou teorií, kterou si můžete nastudovat sama doma na internetu. Příště se už raději zaměříte na sledování nejrůznějších skupin na sociálních sítích, kde si Vy, profesionálky v oblasti permanentního make-upu, můžete alespoň mezi sebou vyměňovat zkušenosti, obohacovat tak jedna druhou a posouvat tento krásný obor v České republice vpřed. Toto je už ale hudbou minulosti!

Případy zklamaných účastnic těchto kurzů začínáme vídat čím dál častěji a to nás motivovalo pro sestavení něčeho, co na našem trhu doposud zcela chybělo – systém školení pro odborníky na PMU, jehož cílem bude nejen ODPŘEDNÁŠET, ale především NAUČIT.

– SEZNAMTE SE S BIOTEK AKADEMIÍ! –

Celá akademie je sestavena z několika, většinou na sobě nezávislých školení, která povede jediný certifikovaný odborník na metodu Biotek v České republice – Vlaďka Hýblová, Biotek Master Teacher.

Co na Akademii Biotek nejvíce oceníte

Individuální přístup

Našim cílem je maximální soustředění na jednotlivce. Školení proto probíhají v malých skupinkách, abychom se mohli věnovat každému účastníkovi co nejvíce individuálně.

Důraz na praxi

Vyučované metody a postupy si budete moci rovnou vyzkoušet buď na umělé kůži, nebo na vašem modelu. Vše budete mít možnost ihned konzultovat s Biotek Master Teacher.

Zázemí světové špičky v PMU

Značka Biotek má na světové scéně neotřesitelné místo. Pyšní se vlastním dlouholetým vývojem a výrobou přístrojů, pigmentů a doplňků a udává tak celosvětově směr a určuje nové trendy v permanentním make-upu. S námi tak máte veškeré informace z první ruky.

Výhody pro účastníky kurzů

Pro účastníky kurzů často chystáme výhodné akce na nákup produktů Biotek na našem eshopu www.biotekczechrepublic.cz nebo přímo na místě v průběhu školení.

– UDÁVEJTE SMĚR PMU V ČESKÉ REPUBLICE SPOLU S NÁMI! –

Vzdělávací systém Biotek Akademie Vám zaručeně rozšíří obzory a změní pohled na aplikaci permanentního make-upu. Staňte se součástí komunity Biotek a získejte tak náskok před konkurencí.

Přehled kurzů Biotek Akademie 2018 naleznete zde.

Váš Biotek Czech Republic

           

           

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *