Pokud jsme již vybraly správnou barvu pigmentu, a to ať už pro konturu rtů či oční linky, obočí, hledáme svůj styl make-upu, kterého bychom chtěly docílit, přemýšlíme nad tím, jak by právě ten náš „permanent“ měl vypadat. Vždy máme na výběr – efekt přirozeného líčení, téměř neznatelné tetování, které jemně dokreslí linie našeho obličeje, podtrhne to, co chceme zvýraznit či naopak skryje či  potlačí mírné nesouměrnosti  – prostě naše „vady na kráse“ Často bychom však rády efekt výrazného líčení, tmavé obočí, výrazné linky očí či nás napadá, že bychom permanentním make-upem mohly výrazně zvětši objem rtů. Ne vždy je možno naše představy naplnit, ne vždy je to pro nás to pravé a při našem rozhodování by nám měl nejlépe poradit specialista pro permanentní make-up.

Tetovací strojek je jistě nejdůležitějším pracovním nástrojem při aplikaci permanentního make-upu, Jeho funkce a výsledný efekt jsou úzce spojeny s jehlami, které používáme v různých kombinacích,  pro jednotlivé fáze aplikace permanentního make-upu. V našem studiu pracujeme pouze s tetovacím strojky a příslušenstvím italské společnosti BIOTEK. Důvodů, proč jsme zvolili právě BIOTEK je mnoho. Tady je alespoň pár z nich:

– dlouholetý precizní výzkum a vývoj – více jak třicet let zkušeností firmy BIOTEK vedlo k vytvoření  kompletní řady přístrojů, které byly vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky tisíců profesionálů, kteří se ve světě specializují na oblast permanentního make-upu či dermopigmentace.

– široká nabídka tetovacích strojků spol. BIOTEK je tvořena několika typy, z nichž nejpoužívanějším je tetovací zařízení Stilus EVO.

evow

Stilus EVO je nejmenší přístroj z produktové řady tetovacích strojků BIOTEK, který je ideální  díky své velikosti a škále zabudovaných funkcí.

Použitá vyspělá  technologie strojku  a jeho vysoká kvalita umožnuje při práci s tímto zařízením aplikovat na pokožce všechny možné úkony. Stilus EVO pracuje  rychle a nepůsobí agresivně, to umožnuje provádět námi zamýšlenou aplikaci permanentu  s maximální přesností. Stilus EVO může pracovat až s 20-ti různými typy jehel, čímž nám umožňuje dokonalou aplikaci  různých efektů permanentního make-upu.

Digitální menu strojku umožnuje jednoduše vybrat typ zvoleného úkonu (obočí, linky, rty). Nastavení rychlosti je pak realizováno přístrojem  automaticky po nastavení zvoleného programu. Přenosný systém STILUS generuje impulsivní pohyb do jehly, která provádí vpich (úder) do pokožky. Pouze Stilus EVO dodává až 200 impulsů za sekundu (přibližně 11 000 tepů za minutu). Tento pohyb je velmi přesný pro správnou aplikaci či vpravení  pigmentu do pokožky.

ANI NA MAKE-UP NEPOUŽÍVÁTE POUZE JEDEN ŠTĚTEC, ŽE ANO?

Stejně jako v případě umělce, který používá různé typy štětců, tak specialistka, která aplikuje permanentní make-up má na výběr z celé řady jehel.

Pro strojek Stilus  EVO můžeme použít  20 různých typů jehel, které jsou vyrobeny  z oceli nejvyšší kvality. Každá jehla je speciálně zaostřena laserem tak,  aby nebyla pro pokožku agresivním nástrojem. Tetovací jehly BIOTEK jsou velmi jemné,  a proto při práci s kůži naše klientky nepociťují bolest. Implementace  pigmentu do pokožky je téměř bezbolestná.

Základní typy jehel, které používáme:

  • Jehla pro tenkou linku
  • Jehla pro sytost
  • Jehla pro stínování

jehlynaweb

Strojek Stilu EVO je vybaven tzv. cartridge  systémem, což je systém jehel, který je uložen ve speciálním pouzdře (cartridge = pouzdro, kazeta)

Základní typy jehel BIOTEK:

  • LINER– tento typ jehly je vhodný pro tenké linie různé intenzity
  • ROUND– jehla je vhodná ro vytvoření silnějších linek a stínování
  • COLOR – jehla je vhodná pro stínování a výplně aplikovaného make-upu (např.  pro stínování horních víček, pokud chceme dosáhnout efektu stínů)
  • FLATvhodná pro aplikace make-upu formou linek a stínování
  • MAGNUMvhodná pro stínování  a výplně aplikovaného make-upu

Tetovací zařízení spol. BIOTEK patří k nejlepším na trhu a jsou používány  především profesionály z řad specialistů pro permanentní make-up a tatéry.

Pokud Vás informace o tetovacím strojku Stilus EVO zaujaly, máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.