Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou pigmentů již tři desetiletí. Vysokou kvalitu našich produktů potvrzují nejen nejrůznější certifikace, ale především Vy, odborníci na aplikaci permanentního make-upu a Vaši zákazníci.

Ačkoliv v naší nabídce naleznete opravdu širokou škálu barev, mnoho z Vás nás stále kontaktuje s dotazem, zda lze naše pigmenty míchat. Odpověď je v tomto případě jednoznačná – zásadně nemíchat!

Výroba a důsledky míchání pigmentů

Kontrola kvality u nás začíná už výběrem vhodných dílčích složek. Základem je kvalitní základní pigment. Pracujeme pouze s nezávadným zdravotně ověřeným farmaceutickým pigmentem, který se kromě našeho odvětví hojně využívá i k barvení léčiv.

Pro docílení optimálního výsledku a kvality je každý barevný odstín našich pigmentů vyráběn při jiné teplotě a mají rozdílné struktury molekul. Pro představu, například červené pigmenty potřebují pro proces výroby nejvyšší teplotu. V případě, že dva pigmenty smícháte, nastane nepříjemný jev a v pokožce dojde k jejich rozpojení.

Výjimka

I u našich pigmentů však existuje výjimka. Vyvinuli jsme řadu mixážních pigmentů, které lze míchat pouze s řadou Bioresistent pro docílení ještě širší barevné škály. Mixážní pigmenty jsou například zelená, žlutá nebo dokonce i černá.

Nevíte-li si rady nebo nejste si jisti správným použitím některých z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi za veškeré podněty.